top of page

Kurumsal

Tekirdağ´da uzun yıllardan bu yana hurdacılık ve geri dönüşüm alanında hizmetlerini sunan Yunus Emre Metal firması bölgenin önde gelen firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız tüm faaliyet alanlarında yılların vermiş olduğu tecrübe ile hurda alımı hizmetlerini siz değerli müşterilerine her zaman en iyi fiyatlardan sunmaktadır. Genel olarak Tekirdağ ilçelerinin tamamında hizmetlerini tecrübeli ekibi ile sunan firmamız gelen fazla talepler dahilinde yakın bölgedeki illerde de hurdalarınızı yerinizden ücretsiz olarak alabilmektedir.

 

Yunus Emre Metal ve Hurda sektörde daima yenilikleri takip eden bir firma olmuştur. Firmamız hurda ve metal alımı alanında işinin ehli ekibi ile müşterilerine daima en iyi hizmeti en iyi fiyata sunabilmek anlayışı içerisindedir. Metal atık ve hurda alanında geniş müşteri kitlelerine hitap eden Yunus Emre Metal´in öncelikli hedefi sektörde edinmiş olduğu konumu uzun yıllar boyunca koruma ve çevresine geri dönüşüm alanında sürekli faydalar sağlamaktadır.

 

Daha yeşil ve kaliteli bir dünyaya sahip olmamız adına, iyi bir gelecek için ham maddelerin geri kazanımı, geri dönüşümü alanında sizlere en iyi hizmeti daima vereceğimizden şüpheniz olmasın.

 

Sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere haftanın her günü ve her saati ulaşabilir ve tecrübeli elemanlarımızdan yerinizde hurda alımı için servis talebinde bulunabilirsiniz. Geri dönüşüm bizler için önemlidir. Bizimle çalışma hususunda göstereceğiniz ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 

Detaylı bilgi ve güncel hurda alım fiyatları için hemen bizi arayabilirsiniz.

bottom of page